MERKEZ MÜDÜRÜMÜZDEN GİRESUN BELEDİYESİNE ZİYARET

01 Ekim 2020 Perşembe

Merkez Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Abbas Karaağaçlı, Giresun Belediye Başkanı Sayın Av. Aytekin Şenlikoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Müdürümüz Karaağaçlı , Başkan Şenlikoğluna’a  KARASAM ve Giresun Belediyesi  işbirliği ile 11 Mart 2020 tarihinde  gerçekleştirilen ve etkinlik kapsamında hazırlanan “Giresun Öğretmen Okulunun Eğitim ve Öğretim Yolculuğu- (1962-1976)” adlı kitabın yayımına verdikleri desteklerden  dolayı teşekkür etti.
KARASAM’ın 2020-2021 yılında hayata geçirmeyi planladığı faaliyetlerle ilgili Başkan Şenlikoğlu’na bilgi veren müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Karaağaçlı, amaçlarının Giresun’u kongreler şehri olarak tanıtmak olduğunu, bu amaç doğrultusunda pandemi nedeniyle ertelen birçok uluslararası sempozyumun hayata geçirilmesi için çalıştıklarını ifade etti.
Başkan Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi olarak ilimize katkı sunacak her türlü bilimsel etkinliğe destek vereceklerini ve Giresun Üniversitesi Karadeniz Stratejik Araştırma Merkezi ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti.
Ziyaret sonrası Müdürümüz Dr.Öğr. Üyesi Karaağaçlı, Başkan Şenlikoğlu’na Temmuz 2020’de yayımlanan “Kolektivist Uluslaşma ve Afrika'da Milli Devlet Oluşumu” bilimsel  kitabını armağan etti.

Hızlı Erişim