DOKAP-KARASAM İŞBİRLİĞİ

25 Ekim 2019 Cuma

Merkezimizce Nisan 2020 tarihinde yapılması planlanan Karadeniz ve Havzasında Sokak Ekonomisi ve Etkileri temalı 8. Uluslararası Karadeniz Sempozyumu hazırlık çalışmaları kapsamında; müdürümüz Dr. Abbas KARAAĞAÇLI ve Üniversitemiz Araştırma Merkezleri Koordinatörlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Osman SİRKECİ Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Sayın Yusuf MENGİ’yi makamında ziyaret ederek görüşmelerde bulundular.

Ziyaret sırasında müdürümüz KARAAĞAÇLI, bundan önceki faaliyet ve etkinlerimize verdikleri değerli katkılardan dolayı DOKAP’a teşekkürlerini ileterek,DOKAP’ın ana destekleyici olduğu Türk -Rus İlişkileri temalı iki ciltlik 7. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu basılı kitabını Başkan Yusuf MENGİ’ye takdim etti ve KARASAM’ın bundan sonraki çalışmalarında da DOKAP’la işbirliği yapma isteklerini dile getirdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Yusuf MENGİ, bundan sonraki çalışmalarda da işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade ederken,  Karadeniz ve Havzasında Sokak Ekonomisi ve Etkileri temalı 8. Uluslararası Karadeniz Sempozyumuna her türlü katkıyı sunacaklarını ifade etti.
Ziyaret kapsamında 8.Uluslararası Karadeniz Sempozyumu hazırlıklarının DOKAP adına Genel Sekreter Yardımcısı Tolgahan KÖKEN koordinatörlüğünde ve DOKAP-KARASAM işbirliği ile yapılmasına karar verildi.

Hızlı Erişim