GÖRELE BELEDİYESİ İLE KARASAM İŞBİRLİĞİ

20 Eylül 2019 Cuma

                KARASAM Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Abbas KARAAĞAÇLI beraberinde KARASAM proje çalışanları Ümran TURGUT ve Sibel ÇETİNKAYA ile birlikte Görele Belediye Başkanı Sayın Tolga ERENER’i makamında ziyaret ettiler.
               KARASAM Müdürü KARAAĞAÇLI, Sayın ERENER’in başkanlığının yeni dönemini tebrik ederken, bugüne kadar Giresun Üniversitesi ve KARASAM’ın faaliyetlerine yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerini sundu. 
               Görele Belediye Başkanı Sayın Tolga ERENER; Giresun Üniversitesi ve KARASAM’la ortak program ve etkinlikler yapmaktan memnuniyet duyduklarını, bundan sonraki süreçlerde de bu çalışmaları sürdürmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.
               Ziyarette KARASAM’ın 3 yıl önce başlattığı ve 22 Kasım 2019 ‘da 5. Gerçekleştirecek olduğu “Üniversitemiz Giresun Değerlerine Sahip Çıkıyor” konulu projesi hakkında Belediye Başkanı Sayın Tolga ERENER’e bilgi sunuldu. Bu proje kapsamında hazırlanan “Üniversitemiz Giresun Değerlerine Sahip Çıkıyor I. Cilt Kitabı ile Şair Ahmet KAÇAR şarkı ve şiirlerinden oluşan CD Albümü’nün ” Görele Belediyesi ve KARASAM işbirliği ile yapılması kararlaştırıldı.
               Ziyaret karşılıklı hediye sunumlarıyla sona erdi.

Hızlı Erişim