Buradasınız :
Türkçe
English
Salı, 19.03.2019
Hızlı Bağlantılar
30.03.17 | 20:22 | Zaman: 2 Yıl

Giresun Valisi Hasan KARAHAN’dan KARASAM Ziyareti

 

Giresun Valisi Hasan KARAHAN 25 Mart 2017 Cumartesi günü Tarihi Rektörlük Binasında bulunan Karadeniz Stratejik Araştırma ve Uygulama Merkezi (KARASAM)’ı ziyaret etti.

Merkez Müdürü ve aynı zamanda Rektör Danışmanı olan Yrd. Doç. Dr. Abbas KARAAĞAÇLI, ziyaretlerinden ötürü Hasan KARAHAN’a teşekkür ederek, kendilerini merkezlerinde görmekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi. KARASAM’ın birçok önemli faaliyet gerçekleştirdiğini, düzenledikleri uluslararası programların büyük ses getirdiğini ifade eden KARAAĞAÇLI, 19-20 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Karadeniz Sempozyumu hakkında Vali KARAHAN’ı bilgilendirerek, kendilerini sempozyuma davet etti. Düzenleyecekleri etkinliklerde farklı kurumlarla birlikte hareket ettiklerini  belirten KARAAĞAÇLI, Uluslararası Karadeniz Sempozyumunda Giresun Valiliğinin de desteğini görmekte memnuniyet duyacaklarını söyledi.

Ziyarette; KARASAM’ın faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve merkezin çok önemli etkinliklere imza attığını söyleyen Sayın KARAHAN, bu yıl 7.'si düzenlenecek olan Uluslararası Karadeniz Sempozyumuna valilik olarak imkanları ölçüsünde her türlü desteği vereceklerini, sempozyumda paydaş olarak yer almaktan da memnuniyet duyacaklarını belirtti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nazım ELMAS da hazır bulundu.

2017-151-3_01.jpgfmg_0003_kopya_0_01.jpg


 

 

Haber arşivine girmek için tıklayınız.