Buradasınız :
Türkçe
English
Pazartesi, 17.12.2018
Hızlı Bağlantılar
02.03.17 | 17:18 | Zaman: 2 Yıl

Makedonya Vizyon Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve KAFKASSAM Başkanı Doç. Dr. Hasan OKTAY’dan Rektörümüze Nezaket Ziyareti

 

“25. Yılında Hocalı Soykırımı” Uluslararası Sempozyumu çerçevesinde Üniversitemizde bulunan Makedonya Vizyon Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda KAFKASSAM Başkanı Doç. Dr. Hasan OKTAY, 27 Şubat 2017 Pazartesi günü Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet COŞKUN’u makamında ziyaret etti.

Makedonya Vizyon Üniversitesi ile Giresun Üniversitesi ve Kafkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (KAFKASSAM) ile de Karadeniz Stratejik Araştırmalar Merkezi (KARASAM) arasında işbirliğine yönelik konuların görüşüldüğü ziyarette, önümüzdeki günlerde bu kurumlar arasında bilimsel sempozyumlar vb etkinliklerin gerçekleştirilmesi de karara bağlandı.

KARASAM Müdürü ve Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Abbas KARAAĞAÇLI’nın da hazır bulunduğu ziyarette, Karadeniz Stratejik Araştırmalar Merkezi (KARASAM) tarafından gerçekleştirilecek olan Türk –Rus ilişkileri ana temalı “VII. Uluslararası Karadeniz Sempozyumu”nda KAFKASSAM’ın destekçi kuruluşlar arasında yer almasına da karar verildi.