You are here :
Türkçe
English
Tuesday, 19.03.2019
Quick Links

Giresun University


Harvard Black Sea Security Program


International Centre for Black Sea Studies

18.10.18 | 14:00 Age: 152 Day

KARASAM’DAN KADIN ÇALIŞMALARINA DESTEK

 

Üniversitemiz Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden bir heyet KARASAM Müdürümüz ve Rektör Danışmanı Dr.Öğr. Üyesi Abbas KARAAĞAÇLI’yı ziyaret etti.

Giresun Kadın Konukevi Müdürü Nursel MEMİŞ, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevlisi Sosyolog Ayten GÜLÜNAY, Sosyal Hizmet Uzmanı Didem ZENGİN, GÜKAM Müdürü Prof. Dr. Reyhan Ayşen WOLFF beraberinde Rektörümüzün eşi Sayın Meryem COŞKUN hanımefendi ile Müdürümüz ve Rektör Danışmanı Dr.Öğr. Üyesi Abbas KARAAĞAÇLI KARASAM’da bir araya gelerek kadın çalışmaları alanında yapılması planlanan etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Buna göre Kadın Çalışmaları kapsamındaki bir dizi etkinliğin Üniversitemize bağlı Araştırma Merkezlerinin bulunduğu Tarihi Rektörlük binasında KARASAM-GÜKAM ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün işbirliğinde yapılmasına karar verildi.

Ziyaretin ardından Tarihi Rektörlük binasını gezen konuklar, yapılacak etkinliklerle bu tarihi yapının tanıtımına da katkı sağlanacağı hususunda görüş belirttiler.