Buradasınız :
Türkçe
English
Salı, 19.03.2019
Hızlı Bağlantılar
04.09.18 | 12:50 | Zaman: 196 Gün

DİKSİYON VE HİTABET KURS KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

 

Diksiyon, dinlemeye doyamadıklarımızla dinlerken usandıklarımız arasındaki gerçek farkı oluşturan, seslerin duygular ve düşüncelerle dans edebilmesini sağlayan gelişmiş bir yetenektir.

Doğuştan gelen etkili ve güzel konuşma yetisine ne yazık ki herkes sahip değil, ancak etkili ve güzel söz söylemek bir sanattır ve doğru bir eğitimle herkes bu yeteneğini geliştirebilir.

Tam da bu noktada devreye giren diksiyon kursları, geliştirmediğiniz ama ihtiyacını duyduğunuz düzgün bir diksiyona ve dolayısıyla etkili ve güzel konuşmaya sahip olmanın kapısını aralıyor.

KARASAM öğrencilerimizin hayata atılırken kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmesi, alanlarında aldıkları eğitimi karşı tarafa net bir şekilde aktarabilmesi ve topluluk karşısında konuşmalar sırasında heyecana kapılmadan tam bir ifade yeteneği kazanması için Akademik Takvim yılı içerisinde aylık periyotlarla konusunda uzman eğitmenler eşliğinde Diksiyon ve Hitabet Kursu düzenlemektedir.

Kursa katılımlar Üniversite öğrencilerimize ve çalışanlarına ücretsiz sunulacak olup, kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Onaylı Katılım Sertifikası verilecektir.

 

Başvuru için :

İsim Soyisim, TC. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi (Gün, ay,yıl) ve telefon numaranızı

imran.turgut@giresun.edu.tr  ve 

muammer.dumlu@giresun.edu.tr adresilerine göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için : 0454 310 16 66 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.